ImmediateSend – najszybszy sposób na wysyłanie SMS-ów z iOS-a

Paweł 28 listopada 2012 0

Kilka dni temu przedstawiłem Wam sposób na szybkie zmienianie wiadomości z iMessage na SMS-a. Wcześniej mieliście okazję poznać narzędzie Dial, dzięki któremu można natychmiastowo tworzyć SMS-y bez potrzeby uruchamiania aplikacji Wiadomości. Dziś pokażę narzędzie, które jest połączeniem oobu tych wpisów. Poznajcie aplikację ImmediateSend.Jej zadaniem jest pozwolić ci szybko odpowiadać na przychodzące wiadomości.

Jeżeli po zainstalowaniu i aktywowaniu ImmediateSend odbierzesz SMS-a (pojawi się belka u góry ekranu), to naciskając na powiadomieniu spowodujesz wyświetlenie zaprezentowanego wyżej ekranu. To za jego pośrednictwem będziesz miał możliwość natychmiastowej odpowiedzi na wiadomość bez potrzeby uruchamiania aplikacji Wiadomości.

Przy pomocy ekranu ImmediateSend będziesz miał możliwość określenia czy wysyłana przez ciebie odpowiedź ma figurować jako iMessage czy zwykły SMS. Tekst odpowiedzi należy wprowadzić w polu na samej górze okna. A jeżeli zapragniesz wysłać wiadomość w tradycyjny sposób, wystarczy że posłużysz się przyciskiem Go to MobileSMS.

Aplikacja ImmediateSend bardzo ułatwia i przyspiesza korzystanie z iOS-a. Dostępna jest w Cydii za niecałego dolara.

źródło