Wysyłanie wielu SMS-ów naraz z iPhone’a

Paweł 11 stycznia 2012 0
Wysyłanie wielu SMS-ów naraz z iPhone’a

Aplikacje komórkowe służące wysyłaniu wielu wiadomości naraz do jednego użytkownika są tematem dość drażliwym. Jedni ochoczo z nich korzystają, denerwując znajomych, inni omijają je szerokim łukiem, krytykując jej użytkowników. Naszym zadaniem jest opisywanie możliwości komórek, więc nie oceniamy co jest komu do czego potrzebne. Poznaj aplikację SMSBomber dla iOS.Instalując tę pozycję, wyposażysz swojego iPhone’a w możliwość nadawaniu wielu wiadomości do jednego odbiorcy, o tej samej treści. Aplikacja do poprawnego działania wymaga dodatkowo zainstalowanej pozycji SBSettings. Wszystko działa w ten sposób, że po zainstalowaniu SMSBombera z Cydii (repozytorium: cydia.be), na panelu SBSettings określasz liczbę wiadomości, jaką zechcesz wysłać, po czym normalnie tworzysz do wybranego kontaktu SMS-a. Wówczas podczas wysyłania, nadana zostanie nie jedna wiadomość, a tyle, ile określiłeś w panelu SBSettings.

Jeżeli aktywujesz zwielokrotnianie wysyłanych wiadomości, musisz pamiętać, aby po zastosowanym zabiegu tę funkcję wyłączyć, celem uniknięcia niechcianego spamowania ludzi. Pamiętaj też, że jeśli operator zauważy, że w podejrzanie krótkim czasie wysyłasz podejrzaną ilość wiadomości, to może cię tymczasowo odciąć od Sieci.

Przedstawienie aplikacji SMSBomber ma charakter czysto edukacyjny. Redakcja HelpGSM nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku stosowania pozycji SMSBomber.