WizTiles – jeszcze jeden sposób na modyfikację ikon WP7

Paweł 2 stycznia 2012 0
WizTiles – jeszcze jeden sposób na modyfikację ikon WP7

Wskutek rosnącej popularności systemu Windows Phone, na rynku jest dostępnych coraz więcej narzędzi modyfikujących zarówno wygląd, jak i działanie tego systemu. Przykładowo, można znaleźć wiele aplikacji pozwalających edytować wygląd ikon systemu Microsoftu. Jednak jeśli komuś jeszcze żadna z obecnych na rynku pozycji służących temu celowi nie przypadła do gustu, dziś poznasz WizTiles. Dzięki tej aplikacji zmienisz wygląd ikon systemowych. Co więcej, nie potrzebujesz odblokowywać swojego systemu.WizTules umożliwia ci zarządzanie takimi ikonami jak Browser, Map, Status, Phone itp. Możesz zmieniać ich kolor, tekst czy nawet tło ikon. Jeżeli zmiany zostaną dokonane, możesz „przypiąć” stworzone ikony do ekranu głównego, uprzednio zapisując skomponowaną pozycję. Jeśli nie masz weny, aplikacja oferuje mała kolekcję różnych ikon, w których można dowolnie przebierać.

Aplikacja WizTiles ma pewną wadę. Jeżeli przypniesz do ekranu głównego jakąś ikonę, to chcąc ją uruchomić, nie zostaniesz od razu przekierowany do okna żądanej aplikacji - najpierw wyświetli się okno WizTiles, a następnie zostaniesz przekierowany do aplikacji, która powinna zostać uruchomiona przy pomocy naciśniętej wcześniej ikony. Całość trwa kilka sekund, ale jeżeli chce się ładny wygląd, trzeba trochę pocierpieć. Jeżeli zechcesz edytować utworzoną wcześniej ikonę, to możesz bez problemu tego dokonać za pośrednictwem biblioteki WizTiles, w której wszystkie stworzone przez ciebie ikony są zapisywane.

Jeśli więc jesteś znudzony standardowym wyglądem twojego systemu, już teraz zaopatrz się w WizTiles i dokonaj interesujących cię zmian. Aplikacja dostępna jest całkowicie za darmo i nie wyświetla uciążliwych reklam.