TweetReader – śledź twitterowych użytkowników bez własnego konta

Paweł 20 września 2012 0

Twitter to ogromny portal społecznościowy, zrzeszający nie tylko zwykłych użytkowników, ale także popularne gwiazdy, postujące ciągle o swoim jakże wyboistym życiu. Chciałbyś śledzić jakiś profil na Twitterze, ale nie masz tam konta lub po prostu nie odpowiada Ci oficjalne dodanie wybranego użytkownika do obserwowanych? Zainstaluj TweetReadera.Po zainstalowaniu aplikacji otwórz zakładkę Following, po czym wprowadź konkretną nazwę użytkownika interesującego cię Twitterowicza lub jakąś frazę związaną z danym profilem. Spowoduje to wyświetlenie wyników dla konkretnego zapytania, następnie trzeba będzie wybrać odpowiadający cię profil i voila – możesz przeglądać jego tweety bez konieczności logowania się.

TweetReader umożliwia także wyświetlanie popularnych ostatnio Tweetów w pobliżu naszej lokalizacji. Aby to włączyć, należy wybrać opcję trending trending topics i gotowe.

To jednak co zasługuje na szczególną uwagę w przypadku TweetReadera to wyszukiwarka słów. Jeżeli nie chcesz na Twitterze śledzić konkretnego użytkownika a jedynie tweety zawierające określone przez ciebie słowo, to naciśnij przycisk wyszukiwarki, wpisz interesującą cię fazę, po czym na ekranie telefonu pojawią się ostatnie wpisy z żądanym zapytaniem.

TweetReader dostępny jest dla systemu Windows Phone za darmo.