Turbo Camera – 30 zdjęć na sekundę

Paweł 26 lipca 2012 0

Zdarzają się takie momenty w życiu, w których nagle pojawia się potrzeba sfotografowania jakiegoś zjawiska widocznego jedynie przez ułamek sekundy, a nie zawsze mamy pod ręką lustrzankę. co wtedy zrobić? Można, przykładowo, posiłkować się Windows Phone’em oraz aplikacją Turbo Camera.Zadaniem tego narzędzia jest umożliwić ci zrobić nawet 30 zdjęć w jednej sekundzie. Dzięki temu będziesz mógł wybrać jeden z wielu kadrów, który najlepiej będzie oddawał to, co chciałeś sfotografować.

Aplikacja oferuje szereg standardowych dla każdego aparatu funkcji, czyli zarządzanie fokusem, obsługa wielu rozdzielczości zarządzanie opóźnieniem lub interwałem w trakcie robienia zdjęć czy nawet zamianą zdjęć w animację GIF. To wszystko dostępne jest z poziomu drobnego narzędzia o nazwie Turbo Camera.

Aplikacja obecnie jest przeceniona i można pobrać ją z Marketplace za niecałego dolara. Należy jednak mieć na uwadze, że aby osiągnąć pełne 30 klatek na sekundę, trzeba dysponować odpowiednim sprzętem. Jeżeli smartfon z Windows Phone’em na pokładzie nie należy do najszybszych, to 30 zdjęć na sekundę może się zamienić w 10 zdjęć na sekundę, a nawet jedno.