SLightEnhancerSearch – szybkie wyszukiwanie na Facebooku, w App Store, Cydii i innych

Paweł 15 listopada 2012 0

Bezużyteczność wyszukiwarki spotlight była nieraz tematem artykułów na tym blogu. Tym razem po raz kolejny zwracamy na nią uwagę, przy okazji prezentując rozwiązanie na jej praktyczne wykorzystanie. Poznajcie aplikację SLightEnhancerSearch.Dzięki tej aplikacji zamienicie spotlight w narzędzie umożliwiające wyszukiwanie w wielu istotnych aplikacjach iOS-a, czyli w Facebooku, App Store, YouTubie, Amazonie, iTunes, Google itd.

Działa to w ten sposób, że po zainstalowaniu aplikacji do spotlight zostaną dodane nowe opcje. Od razu po otwarciu okna wyszukiwarki i wprowadzeniu w niej interesującej cię frazy zobaczysz listę funkcji typu search Cydia, search YouTube itd. Jeżeli np. wybierzesz search YouTube, to wyszukiwarka natychmiastowo uruchomi aplikację YouTube i wyszuka za jej pośrednictwem interesującej cię frazy.

W ustawieniach narzędzia możesz określić jakie propozycje wyszukiwań ma oferować SLightEnhancerSearch. Jeśli nie korzystasz z Amazona, to odznacz go na liście, podobnie z Quran czy innym dowolnym serwisem.

Aplikację SLightEnhancerSearch pobierzesz za darmo z Cydii.