Sekretne śledzenie przy pomocy aparatu i WP Mango

Paweł 2 grudnia 2011 0
Sekretne śledzenie przy pomocy aparatu i WP Mango

Masz opiekunkę dla twojego małego szkraba i nie do końca jej ufasz? Jesteś nadgorliwą matką, która koniecznie musi wiedzieć, co jej kilkunastoletnia córka z chłopakiem robią tyle czasu w pokoju? Jeżeli masz telefon z systemem Windows Phone Mango, to bardzo szybko możesz zamienić go w małego szpiega. Potrzebujesz jeszcze frontowej kamerki w swoim telefonie oraz odblokowanego oprogramowania – to wystarczy, aby aplikacja SpyCam działała tak, jak powinna.Użytkownik forum XDA Developers H3croman postanowił napisać aplikację, która pozwoli po cichu wykonywać zdjęcia przednią kamerką telefonu w wyznaczonych odstępach czasowych. Telefon może być normalnie wygaszony, a aplikacja będzie cały czas działać.

Z tego co pisze deweloper, możesz używać jej nawet „pod” lock screenem. Wystarczy najpierw ją normalnie włączyć, określić interwał, w jakim będą wykonywane zdjęcia, a następnie wygasić urządzenie. W tym czasie SpyCam będzie cyklicznie wykonywać zdjęcia, które będą zapisywane w hubie Pictures. W ustawieniach aplikacji możesz też zaznaczyć, jakiej jakości chcesz zdjęcia: high (pełna rozdzielczość), medium oraz low.

Aby zaopatrzyć się w tą pozycję, należy zajrzeć na forum XDA Developers. Autor SpyCam próbował umieścić swoje dzieło w Marketplace, jednak nie przeszła ona procesu certyfikacji – określono ją jako szpiegowską.