Regularne przypomnienia o darmowej aplikacji w Amazon Appstore

Paweł 5 czerwca 2011 0
Regularne przypomnienia o darmowej aplikacji w Amazon Appstore

Niedawno uruchomiona platforma Amazon Appstore, aby sukcesywnie powiększać grono swoich użytkowników, oferuje promocję Free App of a Day, dzięki której codziennie jedna z płatnych aplikacji jest dostępna za darmo. Jednak mając na uwadze nasze codzienne zabieganie i dziesiątki obowiązków, czasami zapominamy o sprawdzaniu takich szczegółów jakim na przykład jest Free App of a Day, a później okazuje się, że jakaś istotna dla nas aplikacja wczoraj była dostępna za darmo, a dziś trzeba za nią zapłacić pięć dolarów. Niemniej koniec z tym. O czym jak o czym, ale o promocjach Amazon Appstore’a nie zapomnisz już nigdy, jeśli zainstalujesz na swoim Androidzie aplikację Appstore Reminder.Jeden z użytkowników forum XDA Developers postanowił zadbać o to, aby nie tylko on, ale i zainteresowani użytkownicy nigdy więcej nie zaprzepaścili szansy nabycia płatnej aplikacji za darmo dzięki Amazon Appstore. Dlatego też stworzył aplikację Appstore Reminder, czyli bardzo małe narzędzie, które o określonej przez użytkownika godzinie, będzie codziennie przypominać o tym, aby sprawdzić, co tym razem Appstore oferuje za darmo.

Określone przypomnienie o tym, aby sprawdzić Appstore, będzie wyświetlane bezpośrednio na pasku powiadomień o określonej przez użytkownika godzinie. Powiadomienie z aplikacji Appstore Reminder będzie zawierało nazwę aplikacji, jego cenę poza promocją oraz nazwę dewelopera.

W Appstore Reminder można się wyposażyć poprzez forum XDA Developers. Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wymaga uprawnień roota.