Quicam – najszybszy sposób na publikowanie zdjęć na Facebooku czy Twitterze

Paweł 9 września 2012 0

W App Store kilka dni temu pojawiła się aplikacja, która oferuje chyba najszybszy z możliwych sposobów udostępniania zdjęć na Facebooku czy Twitterze. Poznajcie Quicam.Co sprawia, że Quicam jest najszybszym na udostępnianie zdjęć z iOS-a na Facebooku/Twitterze? Aplikacja wykorzystuje systemowe API Facebooka i Twittera, używając naszych danych logowania, i natychmiastowo po naciśnięciu migawki udostępnia zdjęcia na Facebooku i/lub Twitterze. Chwilę po tym pojawia się okno, w którym można wprowadzić opis zdjęcia, choć nie trzeba. Oprócz tego, każde zdjęcie automatycznie udostępniane we wspomnianych serwisach jest automatycznie zapisywane w rolce z aparatu.

Korzystanie z Quicam niesie ze sobą ogromne ryzyko pojawienia się na naszej osi czasu zdjęć, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć. Przykładowo – będąc w stanie lekkiego upojenia uruchomisz Quciam, zrobisz zdjęcie i voila – wszyscy mogą podziwiać jak dobrze się bawisz.

Aplikacja Quicam dostępna jest za darmo w App Store. Aby jednak działała poprawnie, wymagana jest wcześniejsza konfiguracja Facebooka lub Twittera w ustawieniach systemowych.