Przypomnienia urodzinowe z Facebooka na WP7

Paweł 2 sierpnia 2011 0
Przypomnienia urodzinowe z Facebooka na WP7

Mimo że urodziny to w dzisiejszych czasach pozornie błahe zjawisko, to gdy gdy nadejdzie sądny dzień, każdy liczy, że otrzyma stertę życzeń, a w szczególności od najbliższych. Nie ma życzeń, jest rozpacz. Choć serwisy społecznościowe, z Facebookiem na czele, dość klarownie informują o urodzinach znajomych, to jednak zdarza się o nich zapominać. Aby zminimalizować to zjawisko do minimum, dla systemu Windows Phone powstała aplikacja Reminder App.Wraz z nią już nigdy nie zapomnisz o urodzinach znajomych, a przynajmniej tych z Facebooka. Aplikacja bowiem łączy się z bazą danych tego serwisu i pobiera informacje o urodzinach wszystkich twoich znajomych. Gdy te zostaną ściągnięte, na ekranie głównym Reminder App zostaną wyświetlone ikony ze zdjęciami znajomych, którzy mają dziś urodziny lub w najbliższym czasie, zależnie od tego, jaką opcję wyświetlania wybierzesz. Na wspomnianą ikonę składa się zdjęcie znajomego oraz jego imię z nazwiskiem.

Urodzinową listę możesz wyświetlać na dwa sposoby: w postaci listy oraz ikon, które można zauważyć wyżej. Jeśli w danym dniu znajomy, któremu chciałbyś złożyć życzenia, ma urodziny, wystarczy że klikniesz na jego ikonie i wybierzesz opcję wejścia bezpośrednio na jego facebookową tablicę lub będziesz mógł wyświetlić jego profil.

Wraz z darmową aplikacją Reminder App nigdy więcej nie zapomnisz o urodzinach uciążliwej znajomej, która później będzie cały rok wypominać ci twoje dziury w pamięci.