Private Photo – bezpieczne zdjęcia na Windows Phonie

Paweł 19 lipca 2012 0

Wścibskich znajomych nie brakuje nikomu. Najbliżsi czasami nie rozumieją prostego słowa ‘nie’, które jest odpowiedzią na zapytanie, czy mogą ‘pobawić się’ naszym telefonem. A jak wszyscy wiemy – smartfony zawierają dziś wiele naszych prywatnych danych czy nawet zdjęć. Jak chronić te drugie na platformie Windows Phone?Zdaniem aplikacji jest tak chronić twoje zdjęcia, aby nikt, nawet przez przypadek się do nich nie dostał. Aplikacja oferuje tworzenie albumów ze zdjęciami bezpośrednio na swoim ekranie głównym. Zdjęcia można importować, eksportować, przenosić i cokolwiek się jeszcze zapragnie.

Private Photo oferuje także takie funkcje jak pokaz slajdów, obsługa gestów pinch-to-zoom czy pełnoekranową nawigację. A to wszystko chronione jest 6-cyfrowym kodem, który jest ustawiany po pierwszym uruchomieniu aplikacji.

Aplikacja Private Photo dostępna jest w Marketplace za 3,49 zł. Jeżeli w ten sam sposób chcesz chronić swoje filmiki, to wystarczy zaopatrzyć się w aplikację Private Videos, od tego samego dewelopera.