Pixlr Express – darmowa i zaawansowana obróbka zdjęć na Androidzie

Paweł 17 listopada 2012 0

Android nie jest wybrakowany w temacie narzędzi umożliwiających edycję zdjęć, jednak tutaj też zależy której wersji systemu się używa. Tak czy inaczej, jeżeli mimo to brakuje ci szerszego spektrum fotograficznych doznań na smartfonie z platformą Google’a, to poznaj darmową aplikację Pixlr Express od firmy Autodesk.Jak reklamuje deweloper, aplikacja oferuje ponad 600 efektów, filtrów oraz obramowań.  To znacznie więcej niż oferuje przeciętny Instagram.

Poza takimi funkcjami jak zmienianie obrazu, przycinanie czy obracanie aplikacja oferuje takie opcje jak Auto Fix, czyli jednokrokową korektę zdjęcia, dostępna jest opcja redukcji efektu czerwonych oczu, można zarządzać natężeniem jasności, nasycenia kolorów i wiele innych.

A gdy zdjęcie będzie stosownie przerobione, można ekspresowo podzielić się nim znajomymi z Facebooka, Twittera czy nawet Instagramu.

Aplikacja dostępna jest dla właścicieli Androida w wersji przynajmniej 2.2 i obsługuje też najnowszego Jelly Beana 4.2. Do pobrania całkowicie za darmo z Google Play.