Photo Lock – bezpieczne zdjęcia na Windows Phonie

Paweł 2 sierpnia 2012 0

W platformie Marketplace od dawna czyha na użytkowników aplikacja Photo Lock. Jeżeli zależy wam na prywatności, zwłaszcza tej związanej ze zdjęciami, to nastąpiła idealna okazja, żeby zapoznać się z Photo Lock, ponieważ aplikacja dostępna jest w Marketplace całkowicie za darmo.Jak nietrudno pewnie zgadnąć, aplikacja oferuje skompletowanie wybranych z telefonu zdjęć i zamknięciu ich w jednym miejscu, do którego dostęp możliwy jest wyłącznie po wprowadzeniu zdefiniowanego wcześniej kodu.

Po uruchomieniu aplikacji należy importować zdjęcia z huba Pictures, a następnie utworzyć spersonalizowane hasło. Na samym początku wymagane jest jednak założenie specjalnego, darmowego konta.

Photo Lock, poza swoją nadrzędną funkcjonalnością, oferuje także pewien pakiet narzędzi umożliwiający dokonywanie drobnych operacji na zdjęciach, takich jak kadrowanie, obracanie, stosowanie efektów graficznych itd.

Aplikacja dostępna jest obecnie w Marketplace całkowicie za darmo. Deweloper, świętując 65 000 pobrań, postanowił udostępnić ją za darmo do 10. sierpnia, więc dobrze jest się pospieszyć.