Outlook.com w Google Play

Paweł 30 listopada 2012 0

Jakiś czas temu Microsoft odświeżył swoją pocztę stawiając na Outlook.com. Dziś koncern z Redmond może się pochwalić ponad 25 milionami aktywnych użytkowników, więc pora by i zawalczono o entuzjastów rozwiązań mobilnych. Pierwszym krokiem był udostępnienie Outlook.com w Google Play, które – niestety – okazało się być falstartem.Zadaniem aplikacji jest ułatwić dostęp do poczty Outlook.com. Niestety, po jej zainstalowaniu można się nieco rozczarować.

Choć klient podstawowe funkcje oferuje (tj. wysyłanie maili, dostęp do poczty itd.) to już sam interfejs pozostawia wiele do życzenia. Aplikacja nie ma absolutnie nic wspólnego z interfejsem Androida 4.0 i wygląda jakby była przygotowana z myślą o Gingerbreadzie 2.3. Jest ponadto mało funkcjonalna i praktycznie… bezużyteczna.

Jeżeli więc oczekujecie idealnego klienta naprawdę dobrzej poczty Outlook.com, to to zdecydowanie nie jest czas na instalację opisywanej aplikacji. Po wspaniałym kliencie SkyDrive’a można by oczekiwać od Microsoftu czegoś więcej niż marnego programu na miarę 2010 roku.

Jeżeli mimo to jesteście zainteresowani produktem, skierujcie się pod ten adres.