MySMS – międzyplatformowy komunikator dla wszystkich

Paweł 23 lipca 2012 0

Od kiedy na rynku zadebiutowała piąta generacja oprogramowania Apple iOS, świat IT zaczął na poważnie interesować się komunikatorami w telefonach, a także sposobami na komunikację komputerów ze smartfonami. Od tego czasu powstało naprawdę mnóstwo projektów i serwisów umożłiwiających międzyplatformową komunikację, z której mało kto korzysta. Mimo to, jeżeli jesteś entuzjastą tego rodzaju rozwiązań, to poznaj MySMS – nowy serwis umożliwiający komunikację niemal między wszystkimi systemami dostępnymi na rynku.MySMS pozwala komunikować się wewnątrz następujących sieci: Facebook, Android, Windows (wersja desktopowa), iOS, Mac OS X czy nawet jako widżet dla Chrome’a. Po zainstalowaniu klienta MySMS w telefonie, program automatycznie zsynchrozuje wszystkie SMSy i pozwoli na bezpłatną i wygodną komunikację ze znajomymi.

Nieważne z którego konta zalogujesz się na swoje konto MySMS – zewsząd będziesz miał dostęp do swoich wiadomości czy kontaktów. Aplikacja wygląda bardzo estetycznie i jest minimalistyczna. Oprócz samego tekstu, umożliwia dzielenie się takimi materiałami jak muzyka czy zdjęcia.

Niestety, z uroków MySMS nie mogą korzystać (na razie) użytkownicy Windows Phone’a i systemu BlackBerry. Zaś dla pozostałych platform aplikacja dostępna jest za pośrednictwem oficjalnej witryny.