Menu gier z Xperii Play na Xperii X10

Paweł 27 września 2011 0
Menu gier z Xperii Play na Xperii X10

Sony Ericsson Xperia Play miał być pierwszym telefono-konsolą dla mas, jednak najwyraźniej smartfon nie zyskał sobie takiej popularności, jakiej oczekiwał producent. Niemniej jednak Xperia Play to naprawdę ciekawe urządzenie z jeszcze ciekawszym interfejsem. Na uwagę zasługuje tutaj charakterystyczne menu gier, które dostępne jest wyłącznie w tym telefonie, a naszym dzisiejszym zadaniem będzie przeniesienie tego menu z Xperii Play na Xperię X10.Aby w ogóle przystąpić do tego procesu, będziesz potrzebować smartfona z uprawnieniami roota i oprogramowaniem 2.3.3 Gingerbread. Gdy już takie osiągniesz wymagany stan, postępuj według zamieszczonych niżej instrukcji:

  1. Pobierz paczkę niezbędnych plików do przeprowadzenia opisywanego procesu.
  2. Wypakuj pobraną paczkę. Poza plikiem .APK z aplikacją, którą później zainstalujesz, będziesz miał jeszcze cztery inne pozycje.
  3. Skopiuj wszystkie te pliki do katalogu głównego katy pamięci.
  4. Zainstaluj jakiś dowolny menedżer plików, na przykład Root Explorer.
  5. Uruchom zainstalowany program za jego pomocą, pliki playstationcertified.jar i xperiaplaycertified.jar skopiuj do lokalizacji system/framework.
  6. Zrestartuj urządzenie.
  7. Przy pomocy dowolnego menedżera plików zainstaluj plik Xperia Play Games Launcher APK z karty pamięci i po raz drugi zrestartuj urządzenie.

Od tej pory powinieneś mieć zainstalowaną i w pełni działającą aplikację do gier z Xperii Play.

Redakcja HelpGSM nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku stosowania powyżej zamieszczonych instrukcji.