LabelEnhancer – szczegółowa modyfikacja podpisów aplikacji na iOS

Paweł 2 września 2012 0

Do Cydii zawitała pewna aplikacja, która umożliwia przeprowadzenie naprawdę zaawansowanej modyfikacji podpisów ikon na iOS-ie. Chcesz wprowadzić nutę odświeżenia w swoim iPhonie? Zainstaluj LabelEnhancera.Aplikacja oferuje cztery działy ustawień:Label Color, Shadow Colord, Label Font oraz Label Size. Co one oferują? Już wyjaśniam.

Label Color

To sekcja, dzięki której zmienisz kolor czcionki. Do wyboru masz trzy możliwości jego zmiany: kolor predefiniowany (czyli od razu wybierasz kolor poprzez nazwę, np. czarny, biały, czerwony), wartość RGB oraz Random Colors. Wybierając tę trzecią opcję sprawisz, że aplikacja automatycznie wybierze za ciebie nowy kolor.

Shadow Colors 

LabelEnhancer umożliwia nie tylko zmianę koloru czcionki, ale też pozwala dodać za nią cień. Kolor cienia także może zostać zmodyfikowany, a jego wybór jest analogiczny jak w przypadku nazw koloru samego tekstu.

Labels Fonts

W tym miejscu zmienisz czcionkę podpisów. Ilość oferowanych przez LabelEnhancera czcionek jest zdumiewająca, jednak należy mieć na uwadze, że nie każda z nich uwzględnia polskie znaki diakrytyczne.

Label Size

Gdy już zmienisz kolor czcionki, samą czcionkę i jej cień, to pozostaje jedynie zarządzanie jej rozmiarem. Taką opcję znajdziesz w dziale Label Size.

Po każdej wprowadzonej zmianie konieczne jest wykonanie tzw. respringu. Aplikacja LabelEnhancer dostępna jest całkowicie bezpłatnie w Cydii.