Instalacja Android Marketu 3.4.4

Paweł 24 grudnia 2011 0
Instalacja Android Marketu 3.4.4

Kilka dni temu Google udostępnił najnowszym smartfonom z Androidem aktualizację dla aplikacji Android Market z oznaczeniem 3.4.4. Jakie nowości ta wersja wnosi na pokłady smartfonów? Jak ją zainstalować? Zapraszam do rozwinięcia.Nie pojawił się żaden oficjalny changelog, jednak jeśli bazować na opiniach użytkowników, to Google tym razem nie skupił się na funkcjonalności aplikacji, a bardziej samym jej działaniem. Jak można przeczytać na forach, nowy Android Market działa znacznie szybciej niż jego poprzednie wersje. Według wielu opinii, nowy Market uruchamia się znacznie szybciej niż jego poprzednicy. Do tego obrazki ładują się znacznie szybciej, a sama aplikacja wydaje się działać jakby znacznie bardziej żwawo.

Jeżeli chodzi o nowe funkcje, to w karcie ustawień Marketu pojawiła się opcja automatycznego dodawania skrótów. Zastępuje ona funkcję automatycznego dodawania widżetów.

Android Market 3.4.4 wymaga zainstalowanego przynajmniej Androida 2.3 Gingerbread. Plik .APK z aplikacją można pobrać za pośrednictwem wskazanego adresu. Jeżeli po jego zainstalowaniu i pierwszym uruchomieniu aplikacji ta się restartuje, należy wejść w ustawienia telefonu i wyczyścić dane świeżo zainstalowanego Marketu.