Bardzo rozbudowane dzielenie się treściami na Androidzie

Paweł 8 marca 2012 0
Bardzo rozbudowane dzielenie się treściami na Androidzie

Nigdy nie podawaliśmy otwartość i funkcjonalność Androida w wątpliwość. System ten jest podany na wiele kombinacji i modyfikacji, a najlepsze w nim jest to, że jeżeli czegoś mu brakuje, to deweloperzy szybko tę niedogodność naprawiają poprzez tworzenie odpowiednich aplikacji. Ostatnio, przeglądając zasoby Marketu, natknąłem się na aplikację Andmade Share, która na swój sposób zmienia opcję dzielenia się treściami w systemie.Wiele aplikacji umożliwia udostępnianie treści w innych aplikacjach. Najprostszym przykładem są najróżniejsze Instagramy czy inne multimedialne aplikacje, które pozwalają dzielić się efektami prac na Facebooku czy Twitterze. Z tego powodu, że jest to bardziej kwestia związana z systemem a nie konkretną aplikacją, można ją modyfikować. To właśnie robi Anmade Share.

Po zainstalowaniu tej aplikacji, jeżeli zechcesz się czymkolwiek z kimkolwiek podzielić, po wybraniu opcji odpowiedzialnej za „sharing” zostaniesz przywitany treściwym okienkiem, na którym będziesz musiał wybrać, czy chcesz skorzystać ze standardowej opcji dzielenia się, czy może chcesz skorzystać z uroków Andmade Share. Jeżeli wybierzesz tę drugą opcję, to wybrany materiał, którym będziesz chciał się podzielić, będziesz mógł przetransportować do dowolnej aplikacji zainstalowanej w telefonie.

Aplikacja Andmade Share dostępna jest za darmo w Android Markecie. Jeżeli ktoś naprawdę ma problem ze współdzieleniem treści w swoim telefonie, to koniecznie powinien zaopatrzyć się w tę aplikację.