Automatyczne odpowiadanie na wiadomości oraz nieodebrane połączenia

Paweł 20 czerwca 2011 0
Automatyczne odpowiadanie na wiadomości oraz nieodebrane połączenia

W Android Markecie nietrudno znaleźć aplikację, której zadaniem jest wysyłanie wiadomości ludziom do nas piszących, gdy nie możemy odpisać. Ponadto, żadnego problemu się nie napotka, gdy nastanie życzenie ściągnięcia aplikacji, która będzie ignorować połączenia, wysyłając dzwoniącemu odpowiednio sporządzoną wiadomość, aby zadzwonił później. Oprócz tego cena. Można znaleźć w Markecie programy z ww. funkcjami, jednak za jedne trzeba zapłacić, a drugie są dostępne za darmo. To teraz jak te wszystkie atuty połączyć w jedność? Poznaj Can’t Text.Ujmując najprościej, aplikacja Can’t Text dla Androida, dostępna za darmo, pozwoli ci nie dość, że automatycznie odpowiadać na niepożądane połączenia, to w dodatku ma zdolność odpisywania na SMS-y, które przychodzą w nieodpowiednim momencie.

Wystarczy zainstalować Can’t Text z Android Marketu i zdefiniować na ekranie głównym aplikacji, jaki komunikat ma być wysyłany delikwentowi, który próbuje się z tobą skontaktować, lecz ty nie masz jak odpowiedzieć. Następnie trzeba wybrać, czy automatyczny SMS ma być wysyłany nadawcy tylko w wypadku połączeń, SMS-ów czy obu opcji.

Aplikacja zapisuje wszystkie używane przez ciebie wiadomości, dzięki czemu, w razie usunięcia starego komunikatu, szybko będziesz mógł go przywrócić. Niestety, Can’t Text ma również pewną wadę. Polega ona na tym, że gdy ktoś do ciebie będzie dzwonił, to głośność sygnału automatycznie zostanie zmniejszona do najniższego poziomu, nawet po tym, jak wiadomość z prośbą o skontaktowanie się później zostanie wysłana.

Can’t Text dostępna jest w Android Markecie pod dwiema postaciami: płatną oraz dostępną za darmo. Ta pierwsza kosztuje 0,99$, podczas gdy ta druga utrzymuje się z wyświetlanych reklam.