Apollo Plus – pierwsza aktualizacja dla Windows Phone’a 8

Paweł 27 listopada 2012 0

Microsoft oficjalnie pracuje nad pierwszą aktualizacją dla niedawno zaprezentowanego Windows Phone’a 8. Jej nazwa kodowa to Apollo Plus. Update ma zawierać nie tylko poprawki znanych już błędów, ale także kilka nowych funkcji, których Microsoft nie miał czasu wprowadzić w Windows Phonie 8.Jeśli chodzi o poprawki, to inżynierowie z Redmond pracują nad problemem związanym z nawiązywaniem połączeń Wi-Fi, a także mają popracować nad dźwiękową sferą systemu.

Ma być za to więcej nowości. Mówi się, że Apollo Plus wprowadzi oczekiwany system aktualizacji Over The Air oraz pojawi się wsparcie dla protokołu VPN. Być może pojawi się też coś na kształt centrum powiadomień, ponieważ – jak niedawno stwierdził przedstawiciel Microsoftu – koncernowi zabrakło na niego czasu.

Apollo Plus ma być oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress, które odbędą się już w lutym 2013. Oczywiście wszystkie informacje dotyczące jego potencjalnych nowości są jedynie plotkami, jednak bardzo prawdopodobnymi,

źródło