Aplikacje szpiegowskie dla Androida

Paweł 26 kwietnia 2011 0
Aplikacje szpiegowskie dla Androida

Nikt z nas nie lub być szpiegowany, jednak z uwagi na troskę i bezpieczeństwo o naszych najbliższych, zwłaszcza dzieci, czasem trzeba w pewnym stopniu kontrolować ich poczynania. Chcąc nie chcąc, najlepiej do tego nadają się zwykłe telefony komórkowe. Już sami operatorzy oferują odpowiednie usługi, pozwalające śledzić pociechy według stacji BTS. Niemniej jednak skupmy się na samych smartfonach, zwłaszcza tych z Androidem. Poniżej znajdziesz zestawienie kilku ciekawych aplikacji szpiegowskich, które na różny sposób zadbają o twój komfort psychiczny.1. MobiStealth

Jak wskazuje sama nazwa aplikacji, MobiStealth jest kompletnym pakietem narzędzi, pozwalających kontrolować ofiarę na kilka sposobów: od dostępu do listy wykonanych/odebranych połączeń po sprawdzanie przeglądanych stron internetowych w przeglądarce. Jest opcja dostępu do wszystkich wiadomości SMS, które przewinęły się przez smartfona, a także dostęp do materiałów wideo lub zdjęć wykonanych za pomocą kontrolowanego urządzenia. Jeśli komuś zależy na zakupie czegoś all-in-one, to MobiStealth jest strzałem w dziesiątkę. Powyżej możesz zaobserwować screen z ekranu, na którym widać śledzone urządzenie, również przy pomocy aplikacji MobiStealth.

Cena: od 49,99$

2. Mobile Spy

W razie jakby komuś nie do końca odpowiadała pozycja numer jeden, to może się przyjrzeć MobileSpy, ponieważ zarówno ten program, jak i MobileStealth mają prawie takie same funkcje. MobileSpy oferuje rejestrowanie: wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń; wszystkich wiadomości SMS; rejestrowanie i wyznaczanie na mapie lokalizacji urządzenia; książki telefonicznej; wszystkich zadań to-do; notatek głosowych; informacji o BTS-ach, z których korzysta smartfon; skrzynki mailowej; wydarzeń zapisanych w kalendarzu; wszystkich otwieranych za pomocą przeglądarki adresów oraz rejestrowanie zdjęć i wideo.

Cena: 49,97$ za licencję 3-miesięczną; 69,97$ za licencję 6-miesięczną i 99,97$ za licencję roczną.

3. FlexiSpy

Zasób funkcji FlexiSpy niczym nie odbiega od konkurentów wymienionych wyżej, choć ta aplikacja ma coś zupełnie wyjątkowego. Otóż działanie tego programu może być kontrolowane za pomocą wiadomości SMS. Kontrolujący smartfona może wysłać SMS-a na przykład z informacją o częstotliwości sprawdzania skrzynki odbiorczej przez FlexiSpy. Wówczas odebrana wiadomość jest odpowiednio interpretowana przez program, a szpiegowany użytkownik nie jest w stanie w ogóle się zorientować, że coś się dzieje.

Cena: najtańsza roczna licencja 149$.