Aktywacja MMS-ów w Samsungu Focus i Omni 7

Paweł 11 września 2011 4
Aktywacja MMS-ów w Samsungu Focus i Omni 7

Jak wielu z was wciąż używa funkcji o nazwie MMS? Moim zdaniem dzisiejsze możliwości smartfonów, w połączeniem z niskimi cenami za internet w telefonie skutecznie wyparły tę formę komunikacji, a jej miejsce zastąpiły maile. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że są ludzie, którzy wciąż korzystają z MMS-ów, dlatego też jeśli pośród nich są posiadacze Samsunga Focus lub Samsunga Omni 7, to poniżej znajdą oni wyjaśnienie, jak pomyślnie aktywować tę usługę na wskazanych urządzeniach.Dosłownie dwa dni temu pisałem o trybach diagnostycznych w systemie Windows Phone 7. Jeśli czytałeś ten poradnik i sprawdziłeś funkcję twojego trybu diagnostycznego, to już pewnie wiesz jak aktywować MMS-y. Jeśli nie, zapraszam do lektury poniżej.

Instrukcja

 1. Uruchom diagnostyczny na jednym ze smartfonów wymienionych wyżej kodem ##634#. Jego aktywacja spowoduje wyświetlenie charakterystycznej klawiatury numerycznej.
 2. Wpisz następujący kod 40*047#3. Po jego zatwierdzeniu ukaże się następujący ekran:
 3. Zatwierdź operację przyciskiem ok. Spowoduje to zrestartowanie urządzenia i uruchomienie już z aktywnym systemem wiadomości MMS.

Pamiętaj, że do poprawnego działania usługi potrzebujesz jeszcze określić dane dostępowe oraz mieć aktywną usługę po stronie operatora.

 • Kasia

  pojawia sie i robie wszystko zgodnie ale dalej nie mozna wyslac, przy wysylaniu mms wyskakuje blad wysylania

 • Domi

  Wpisuje ten kod w diagnostycznym, ale nie pojawia się nic…

 • Wp

  Dzięki!!!

 • Maniek

  szukalem programow 2 dni a takie latwe rozwiazanie bylo..dzieki serdeczne